PART NO: 3RT1035-3AV60
Styka? 3-pól., AC-3 40 A, 18,5 kW / 400 V, AC 480 V, 60 Hz, vel. S2, pružinové svorky !!! výb?hový typ !!! nahrazeno ?adou 3RT2