PART NO: 3RA2337-8XB30-1AL2
reverza?ní kombinace, AC-3e/AC-3, 65 A, 30 kW / 400 V, 3pól., AC 230 V, 50/60 Hz, šroubová svorka, elektrické a mechanické uzamykání, pomocné kontakty: 2 x 1 NO