PART NO: 3RA2315-8XB30-2AP0
reverza?ní kombinace, AC-3e/AC-3, 7 A, 3 kW / 400 V, 3pól., AC 230 V, 50/60 Hz, pružinová svorka, elektrické a mechanické uzamykání