PART NO: 3RA1110-0GA15-1AF0
Load feeder fuseless direct-on-line starting, 400 V AC 0.45...0.63 A. 110 V AC 50 Hz Size S00 1 NO (contactor), Screw terminal for installation on standard mounting rail Type of coordination 2, Iq = 50 kA !!! Phased-out product !!! Successor is SIRIUS 3RA2